Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 12m, OM2


29,28 €
s DPH

24.4 € bez DPH


Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 12m ...
Dostupnosť: nie je skladom Kód:


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/ 125 um MM, 12m
OEM

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Farba
Oranžová
Přesná délka (m)
12
Vlastnost
50/ 125
Délka (m)
12 - 17
ST (M)
2