Optický patch cord Duplex LC-ST 50/125 2m MM OM4


16,92 €
s DPH

14.1 € bez DPH


Vlastnosti * Délka kabelu: 2m Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: ST Male Záruka: 24 měsíců ...
Dostupnosť: skladom Kód:
Predpokladaný dátum expedície: 29.11.2021
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Vlastnosti * Délka kabelu: 2m Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: ST Male Záruka: 24 měsíců
OEM
8595589809417

Tabuľka dát

Záruka
24
Typ
Kabely
Přesná délka (m)
2
Vlastnost
50/125
Délka (m)
2
ST (M)
1
LC (M)
1