4.83
 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Garmin vívosmart 4, Black/Slate, S/M


95,40 €
s DPH

79.5 € bez DPH


Tenký smart monitor aktivity spája módny dizajn so štýlovými kovovými prvkami a jasný, perfektne citatelný displej. Nástroje pre monitorovanie zdravia a kondície využívajú pulzomer na zápästí, celý den sledujú úr...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 010-01995-20


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Tenký smart monitor aktivity spája módny dizajn so štýlovými kovovými prvkami a jasný, perfektne citatelný displej.

Nástroje pre monitorovanie zdravia a kondície využívajú pulzomer na zápästí, celý den sledujú úroven stresu/námahy, v prípade potreby môžete na uvolnenie použit funkciu casovaca dychového cvicenia. Monitoruje úroven vašej kondície pomocou VO2 max a odhadne váš kondicný vek. Funkcia Body Battery™ monitoruje úroven energie vášho tela.

vívosmart 4 s pokrocilým sledovaním spánku odmeria pocas noci úroven nasýtenia krvi kyslíkom vdaka snímacu Pulse Ox na zápästí. Pocíta vaše kroky, pocet nastúpaných/zídených poschodí a odmeria cas vašej športovej aktivity. Profily aktivít chôdza, beh, joga, plávanie v bazéne a silový tréning s pocítaním opakovaní prinesie do vášho cvicenia viac pohody a môžete sa sústredit na správne prevedenie cvikov. Na displeji sa zobrazia sms, prichádzajúce hovory, emaily a iné upozornenia, ak pripojíte vívosmart 4 k svojmu smartfónu. Tiež môžete pozriet, aké bude pocasie, alebo ovládat prehrávac hudby vo vašom smartfóne.

V bezplatnej aplikácii Garmin Connect sa môžte zúcastnovat fitness výziev, plánovat a zdielat svoj pokrok. Bezdrôtovo synchronizujte svoje údaje cez Bluetooth so svojím smartfónom do mobilnej aplikácie Garmin Connect Mobile app..
GARMIN
010-01995-20
753759205201

Tabuľka dát

RDS-TMC (PNA prijímače)
Ne
Mapy (PNA prijímače)
ČR
Rozhranie (GPS prijímače)
USB
Výrobca (GPS prijímače)
Garmin
Funkce hands-free (PNA prijímače)
Ne
Displej (PNA prijímače)
Jiné
Poskytovateľ máp (PNA prijímače)
Navteq
FM prijímač (PNA prijímače)
Ne
Rozširujúci slot (PNA prijímače)
Ano
Rozšírenie o RDS-TMC (PNA prijímače)
Ne
Vnútorná pamäť (PNA prijímače)
Ano