Garmin Rally RK 100


727,48 €
s DPH

606.23 € bez DPH


Rally™ RK100 je zjednodušenou verziou wattmetra > > >Rally™ RK200 so snímaním výkonu iba na jednom (lavom) pedále s možnostou upgrade na plnohodnotný duálny snímac Rally™ RK200. V búducnosti môžete toto riešenie kedykolve...
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 010-02388-01


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Rally™ RK100 je zjednodušenou verziou wattmetra > > >Rally™ RK200 so snímaním výkonu iba na jednom (lavom) pedále s možnostou upgrade na plnohodnotný duálny snímac Rally™ RK200. V búducnosti môžete toto riešenie kedykolvek vylepšit / rozšírit na plnohodnotnú verziu wattmetra so snímaním na oboch pedáloch. Jednoducho dokúpením > > >Rally RK 100 Upgrade pedál rozšírite jeho funkcnost a možnosti meraní a dostupných metrík. O presné meranie výkonu sa postará patentovaná technológia integrovaná v tele pedálov systému LOOK KEO. Vdaka osvedcenej a odlahcenej konštrukcií tela pedálov LOOK KEO sú vhodné predovšetkým na výkonnostnú cestnú cyklistiku.

Hlavné prednosti

> Celkom nový model pedálov s integrovaným wattmetrom a platformou ktorá je priamo kompatibilná so systémom LOOK KEO
> Meranie skutocného výkonu (W) priamo na pedáloch, kde je sústredená sila pri pedálovaní
> Meranie kadencie šliapania, celkového výkonu (W)
> Jednoduchá a rýchla montáž/demontáž
> Bezdrôtová komunikácia s kompatibilnými zariadeniami ANT+™ a Bluetooth® bezdrôtovému rozhraniu

Konštrukcia pedálov a snímace výkonu

> Pedále sú vyhotovené z karbónového kompozitu
> Kovové casti sú vyhotovené z nehrdzavejúcej ocele
> Oska / hriadel pedála je frézovaná (CNC) z tvrdenej ocele
> Použité utesnené ihlové ložiská s nízkym valivým odporom a dlhou životnostou

O presné a spolahlivé meranie výkonu sa postarajú piezoelektrické odporové snímace, ktoré sú inštalované po obvode priamo na oske lavého pedálu. Snímace sú kalibrované a testované pocas výroby. Vymenitelné batérie 2 x gombíková batéria LR44/SR44 alebo 1 x CR1/3N pre napájanie sú teraz integrované priamo v oske pedálov spolu s akcelerometrom pre meranie kadencie šliapania. Celý systém funguje v skratke tak, že piezoelektrické snímace na oske zaznamenávajú silu vyvíjanú pocas pedálovania a v kombinácii s dalšími vstupnými údajmi (dlžka kluky) prepocítava s vysokou presnostou výstupný výkon vo wattoch.

Dostupný dátový výstup

Štandardná metrika, ktorú poskytuje Rally™ RK100 na výstupe - aktuálny a celkový výkon (W), kadencia šliapania a iné.

FYZIOLOGICKÉ MERANIA - v kombinácií s meraním pulzu pri jazde cez kompatibilné zariadenia, získate prístup k špecifickým meraniam pre cyklistiku:
GARMIN
010-02388-01
753759253608

Tabuľka dát

Záruka
24 Měsíc(ů)