Zavolajte nám: 052 482 22 51, 0908 644 320

Košík

Žiadne produkty

0,00 € Doprava
0,00 € Daň
0,00 € Spolu

Ceny sú s DPH

Pokladňa

Laserové čiernobiele

SAMSUNG Mono Laser Printer SL-M2835DW/SEE, 28 str/min, 4800x600 dpi, 128MB, USB 2.0, 600MHz, duplex, LAN, Wifi, NFC
SL-M2835DW/SEE

SAMSUNG Mono Laser Printer SL-M2835DW/SEE, 28 str/min, 4800x600 dpi, 128MB, USB 2.0, 600MHz, duplex, LAN, Wifi, NFC
Tlačiareň Samsung Xpress M2835DWTlačiareň, s ktorou je váš s...

Detaily...

137,64 € s DPH

SL-M2835DW/SEE

SAMSUNG

Dostupnosť: NIE, kontaktujte nás.

SAMSUNG Mono Laser Printer SL-M2835DW/SEE, 28 str/min, 4800x600 dpi, 128MB, USB 2.0, 600MHz, duplex, LAN, Wifi, NFC
SL-M2835DW/SEE

Tlačiareň Samsung Xpress M2835DW
Tlačiareň, s ktorou je váš smartfón ešte inteligentnejší Jednoduchá registrácia v službe Google Cloud Nečakajte, kým vám technik opraví tlačiareň Rýchla tlač bez čakania

Profesionálny výkon,dokonalá cena
Pracujte produktívnejšie a efektívnejšie s rýchlymia jednoducho použiteľnými tlačiarňami, ktoré vám za vaše peniaze prinesú vysokú hodnotu

Znížte náklady na tlač, no uspokojte sa len s tým najlepším. Efektívna tlačiareň Samsung Xpress radu M2835DW vám poskytne rýchlosť potrebnú na to, aby ste boli produktívnejší, nie však za cenu nižšej kvality. A čo je ešte lepšie, vďaka mobilnej tlači a softvéru Easy Printer Manager sa táto tlačiareň mimoriadne jednoducho používa.

Tlačiareň, s ktorou je váš smartfón ešte inteligentnejší
S tlačiarňou Samsung Xpress M2835DW môžete bezdrôtovo tlačiť a bez problémov zdieľať. Vďaka jej pokročilej technológii NFC, priamemu pripojeniu Wi-Fi, službe Google Cloud Print a vysokej úrovni kompatibility vám stačí jednoduché priloženie telefónu k tlačiarni.


Tlačiareň, s ktorou sú smartfóny ešte inteligentnejšie
S tlačiarňou Samsung Xpress M2835DW môžete bez problémov tlačiť a zdieľať.
Technológia NFC od spoločnosti Samsung získala v roku 2013 ocenenie za výnimočné výsledky v oblasti inovácií od spoločnosti Buyers Lab, Inc.

Tlačte bezdrôtovo a zdieľajte kedykoľvek
Bezproblémová mobilná tlač s pôsobivou kompatibilitou, optimalizovaná pre každú úlohu alebo príležitosť.
Službu Google Cloud Print možno používať v smartfónoch, tabletoch, prenosných počítačoch Google Chromebook, stolných počítačoch a ďalších zariadeniach pripojených na web.

Jednoduchá registrácia v službe Google Cloud
Služba Google Cloud Print vám umožňuje pripojiť sa a tlačiť z ľubovoľného miesta.
Stačí priložiť smartfón k tlačiarni a automaticky sa pripojiť ku cloudu – nie je potrebné žiadne prihlasovanie.

Nečakajte, kým vám technik opraví tlačiareň
Zobrazuje sa na tlačiarni chyba, ktorej neviete prísť na kĺb? Ak máte smartfón s technológiou NFC, nemusíte volať o pomoc. Stačí priložiť smartfón k tlačiarni a zobrazia sa tipy a klipy, pomocou ktorých vyriešite daný problém.

Rýchla tlač bez čakania
Akokoľvek náročné sú vaše požiadavky na profesionálnu tlač, tlačiareň Samsung Xpress radu M2835DW vám poskytne skvelé výsledky – a rýchlo. Vďaka výkonnému 600 MHz procesoru a 128 MB pamäte budete aj tie najzložitejšie dokumenty tlačiť rýchlosťou 28 strán za minútu, čím ušetríte čas. S jadrom Cortex-A5 je táto tlačiareň až o 25,6% rýchlejšia než staršie modely, čo z nej robí jednu z najrýchlejších tlačiarní vo svojej triede. Znamená to, že môžete pracovať rýchlejšie a byť flexibilnejší a produktívnejší.

Zapôsobte so skvelou kvalitou tlače
Pôsobivé výtlačky s profesionálnou kvalitou teraz môže získať každý. Vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2835DW vám poskytne ostré a čisté výtlačky, pri ktorých si môžete byť istí, že zapôsobia. Vďaka jej efektívnemu rozlíšeniu 4.800 x 600 dpi a technológii ReCP (Rendering Engine for Clean Page) si môžete vychutnávať vyšší výkon a kvalitu bez toho, aby ste museli kupovať nepraktickú väčšiu tlačiareň. A čo je ešte lepšie, s funkciami zvyšujúcimi kvalitu získate viac detailov, jemnejšie obrázky a čistejší text.

Tlač s vysokým rozlíšením
Vďaka kvalite tlače s vysokým efektívnym rozlíšením až 4.800 x 600 dpi sa aj drobný text a tie najzložitejšie obrázky tlačia kvalitne a s množstvom detailov.

Vylepšenie okrajov
Vychutnávajte si ostrejší text a živšie obrázky vďaka funkcii vylepšenia okrajov, ktorá týmto prvkom dodáva hladšie a lepšie definované okraje.

Tlačte na viac druhov papiera s rôznym účelom použitia
Čokoľvek potrebujete vytlačiť, vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2835DW sa o to postará. Táto malá, ale robustná tlačiareň umožňuje používať široké spektrum médií s gramážou až 220 gramov na meter štvorcový vrátane štandardného papiera, štítkov, kariet, obálok a fólií pre stolový spätný projektor. Požadovaný typ papiera môžete jednoducho vybrať z viacúčelového zásobníka, vďaka čomu sa tlačiareň jednoducho a zároveň flexibilne používa.

Ohľaduplnejšia k vášmu rozpočtu aj planéte
Firmy môžu jednoducho znížiť spotrebu tonera a papiera pomocou funkcií tlačidla Eco ovládaného jediným dotykom, ktoré im pomôžu znížiť objem zdrojov potrebných na vykonávanie tlačových operácií. Toto tlačidlo umožňuje tlačiť viacero strán dokumentu na jeden hárok papiera, tlačiť obojstranne či vynechávať prázdne strany, aby sa znížila spotreba papiera. Režim úspory tonera zároveň znižuje spotrebu tonera, čím sa ešte viac znižujú náklady na spotrebný materiál.

Tlač viacerých strán na jeden hárok
Tlačou dvoch alebo viacerých strán dokumentu na jeden hárok sa znižuje spotreba papiera.

Režim úspory tonera
Tlač s menšou spotrebou tonera.

Obojstranná tlač
Umožňuje tlačiť na obe strany papiera a znížiť jeho spotrebu.
** K dispozícii len na modeloch, ktoré podporujú obojstrannú tlač.

Vynechanie prázdnych strán
Vytlačí len strany obsahujúce text alebo obrázky, aby sa zabránilo plytvaniu papierom.

Nižšia spotreba energie a spotrebného materiálu
So softvérom Easy Eco Driver môžete ušetriť až 20% tonera a papiera a zároveň znížiť spotrebu elektriny. Tento softvér pomáha odstrániť prvky na strane, na tlač ktorých je potrebné veľké množstvo tonera, ako sú napríklad obrázky a tučné písmo, alebo vykresliť text tenším písmom, aby sa pri tlači spotrebovalo menej tonera. Pred tlačou môžete zobraziť ukážku dokumentov a upraviť ich, aby výstup zodpovedal vašim požiadavkám na efektívnosť aj kvalitu. Funkcia Eco Simulator zároveň zobrazuje informácie o odhadovanom percentuálnom znížení emisií CO2, spotreby elektriny a papiera, vďaka čomu sa môžete sami presvedčiť o tom, koľko šetríte.

Všeobecné
FunkcieŠtandardnéTlač
VoliteľnéNFC, mobilná tlač, WPS
Procesor 600 MHz
Pam䝊tandardné128 MB
RozhranieŠtandardnéVysokorýchlostné rozhranie USB 2.0, rozhranie Ethernet 10 / 100 Base TX, bezdrôtové rozhranie 802.11b/g/n
Príkon 400 W (tlač), 45 W (pohotovostný režim), 1,3 W* (režim úspory energie) *(zapnutá funkcia priameho pripojenia Wi-Fi: 1,8 W)
Úroveň hlučnosti Menej než 50 dBA (tlač), menej než 26 dBA (pohotovostný režim)
Rozmery (Š x H x V) 368 x 334,5 x 202 mm
Hmotnosť 7,4 kg
Maximálna mesačná záťaž Až 12.000 strán
Tlač
RýchlosťRýchlosť (čiernobielo)Až 28 str./min. veľkosti A4 (29 str./min. veľkosti Letter)
Doba výstupu prvého výtlačkuDoba výstupu prvého výtlačku (čiernobielo)Menej než 8,5 s (z pohotovostného režimu)
Rozlíšenie Efektívny výstup s rozlíšením až 4.800 x 600 dpi (efektívny výstup s rozlíšením až 1.200 x 1.200 dpi)
Emulácia PCL6, PCL5e, SPL
Obojstranná tlač Vstavaná
Operačný systém Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 / 2008 R2 / 2008 / 2003, Mac OS X 10,5 - 10,9, rôzne operačné systémy Linux
Manipulácia s papierom
Kapacita vstupuKazeta250 hárkov
Viacúčelový zásobník1 hárok
Typy médiíKazetaObyčajný papier, tenký papier, hrubý papier, pohľadnice, recyklovaný papier, archivačný papier, kancelársky papier
Viacúčelový zásobníkObyčajný papier, tenký papier, hrubý papier, hrubší papier, pohľadnice, priehľadné fólie, predtlačený papier, recyklovaný papier, archivačný papier, kancelársky papier, štítky, obálky, hrubé obálky, bavlnený papier, farebný papier
Veľkosť médiíKazetaA4, A5, A6, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, ISO B5, JIS B5
Viacúčelový zásobníkA4, A5, A6, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, ISO B5, JIS B5, obálka (Monarch, č. 10, DL, C5, C6), vlastná veľkosť (76 x 127 mm - 216 x 356 mm)
Gramáž médiíKazeta60 - 163 g/m2
Viacúčelový zásobník60 - 220 g/m2
Kapacita výstupu 150 hárkov potlačou nadol, 1 hárok potlačou nahor
Spotrebný materiál
TonerČiernyŠtandardne: priemerná výťažnosť tonerovej kazety 1.200 štandardných strán*, kazeta s vysokou výťažnosťou: priemerná výťažnosť tonerovej kazety 3.000 štandardných strán* (dodáva sa so základnou tonerovou kazetou s výťažnosťou 1.200 strán). *Deklarovaná výťažnosť tonerovej kazety podľa normy ISO / IEC 19752.
Obrazová jednotka/valecČiernyPriemerná výťažnosť 9.000 štandardných strán

    Splátková kalkulačka