4.71
 • 5
  31
 • 4
  10
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

MANHATTAN Taška na notebook do 15,6" London Notebook Počítačová aktovka


13,38 €
s DPH

11.15 € bez DPH


Farba:Čierna; Typ:Taška
Dostupnosť: nie je skladom Kód: 438889


 • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
 • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
 • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.
Rozumný dizajn s nekompromisnou ochranou počítača Počítačový kufrík MANHATTAN London Notebook je praktické riešenie s elegantným, tradičným štýlom, ktoré sa ľahko prenáša a zmestí sa takmer kamkoľvek - pod sedadlá lietadiel, do horných priehradiek a do väčších kusov batožiny. V jednom širokom hlbokom prednom vrecku sú dôležité predmety, doklady a príslušenstvo v bezpečí, ale na dosah. Jeho zabezpečená klapka so zatváraním chráni uložený obsah. Dvojité rukoväte so zosilneným prešívaním a nastaviteľný, odnímateľný ramenný popruh poskytujú mobilným profesionálom viacúčelové možnosti prenášania. Základný a funkčný úložný priestor Jeho vnútorný priestor s polstrovanou priehradkou na počítač pojme väčšinu notebookov s obrazovkou do 15.6". Konfigurácia s horným nakladaním umožňuje rýchle balenie a rýchlu letiskovú kontrolu. Vo veľkom vnútornom priestore, ktorý sa nepoškriabe, je dostatok miesta na uloženie spisov, papierov a časopisov. Krásne navrhnutý na výkon Vonkajšok a vnútro sú starostlivo vyrobené z ľahkých, odolných a ľahko udržiavateľných materiálov, ktoré odolávajú vode a opotrebovaniu. Odolný hardvér vrátane zipsov s robustnými ťaháčikmi zabezpečuje hladký chod s menším počtom zádrheľov. Puzdrá na notebooky MANHATTAN spájajú vynikajúcu ochranu počítača a atraktívny štýl s komfortom a pohodlím pri cestovaní po meste, cez celú krajinu alebo po celom svete. - Funkčný, rozumný dizajn a štýl pre mobilných profesionálov - Praktické riešenie, ktoré poskytuje základnú ochranu počítača - cestuje a zmestí sa takmer kamkoľvek - Veľké predné vrecko na uloženie súborov, káblov a príslušenstva - Robustné dvojité rukoväte a protišmykový ramenný popruh poskytujú pohodlnú a istú prepravu - Ľahké, odolné a ľahko udržiavateľné materiály odolávajú vode a opotrebovaniu Vonkajší materiál - 97% polyester / 3% PVC - Úložný priestor: (1) predné úložné vrecko s krytom s chlopňou a zapínaním na háčik - Nastaviteľný ramenný popruh, 1.2 m (4 ft.), odnímateľný - Dvojité popruhové držadlá Vnútorný priestor - 100% polyester s expandovanou polyetylénovou (EPE) penou - Úložný priestor: (1) hlavný úložný priestor Rozmery - Vonkajšie: 31 x 41 x 7 cm (12 x 16 x 2.75 in.) - Vnútorný priestor: 29 x 39 x 5 cm (11.5 x 15.3 x 2 palce.)* - Predné vrecko: vonkajšie, 26 x 35 x 4 cm (10.25 x 13.75 x 1.5 in.); interiér, 24 x 34 x 3 cm (9.5 x 13.5 x 1.2 in.) - 0.6 kg (1.4 lb.) * Vždy zmerajte vonkajšiu časť zariadenia, aby ste určili kompatibilitu. Všetky rozmery tašky sú približné a môžu sa mierne líšiť..
MANHATTAN
438889
766623438889

Tabuľka dát

Záruka
2 Rok(ů)
Typ
Taška
Farba
Čierna