AMD A6 X3 3500


25,26 €
s DPH
50,52 €
Zľava 50%

21.05 € bez DPH


Dostupnosť: skladom Kód: AD3500OJGXBOX
Predpokladaný dátum expedície: 18.01.2021
Posledné kusy v sklade


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Je založený na inovatívne architektúre spojenie 3 x86 procesorových jadier, grafického jadra s podporou Microsoft DirectX 11, pamäťového radiča DDR3 a severného mostíka s PCI Express 2.0 rozhraním na jednom 32nm čipe.Táto architektúra pod kódovým označením Llano sebou prináša výrazne nižšiu spotrebu, než keby sa jednalo o samostatné komponenty, a predstavuje perfektné riešenie pre užívateľov túžiacich po lacnom počítači strednej triedy.
Najväčším lákadlom procesora je integrované grafické jadro AMD Radeon HD 6530D.Jeho výkon je porovnateľný so samostatnými grafickými kartami základnej triedy.Svojho najväčšieho súpera Intel HD Graphics 2000/3000 poráža nielen podporou DirectX 11, ale aj citeľne vyšším herným výkonom a vôbec lepšie kompatibilitou s hrami.AMD Radeon HD 6530D navyše obsahuje vlastné video dekodér UVD 3, ktorý sa zaslúži o akceleráciu hlavných formátov HD videa.Ak by vám výkonu iGPU nestačil, je tu technológia AMD Dual Graphics, ktorá sa podobá hybridnému CrossFireX zapojení, kedy môže iGPU spolupracovať s vybranými grafickými kartami z rady AMD Radeon HD 6000.

Kúpa modelu AMD A6-3500 je veľmi výhodná najmä pre majiteľov starších počítačov, ktoré disponujú slabším procesorom než z radu AMD Athlon II X3 alebo ekvivalentným typom od výrobcu Intel a dávajú prednosť grafickému výkonu pred výpočtovom.Počítač vybavený týmto procesorom bude predstavovať univerzálny stroj pre multimediálne využitie, občasné hranie hier, surfovanie po internete a bežnú kancelársku činnosť.Možno ho odporučiť aj pre stavbu HTPC pre poskytovanie multimediálnej zábavy v obývacej izbe.Procesor je kompatibilný výhradne so základnými doskami s novou päticou FM1, spätná kompatibilita so staršími päticami nie je možná.S procesorom dostanete chladič.

AD3500OJGXBOX