ESET Cloud Office Security pre 26 - 49 zariadenia, nová licencia na 2 roky


42,65 €
s DPH

35.54 € bez DPH


Pre koho je licencia určená:Komerčné; Jazyk:Slovenský; Spôsob platby:Prenájom; Perióda platby:2 roky; Typ licencie:Online ESD
Dostupnosť: nie je skladom Kód: ECOS-N2-C


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

ESET Cloud Office Security

Vďaka špičkovému zabezpečeniu pred zero-day hrozbami a používateľsky prívetivej cloudovej konzole na správu dokáže poskytnúť aplikáciám služby Microsoft 365 pokročilú ochranu pred malvérom, spamom alebo phishingovými útokmi

Pokročilá ochrana

  • Antispam
  • Anti-Phishing
  • Antimalvér
  • Pokročilá ochrana pred hrozbami
  • Cloudová konzola

Chránené aplikácie

Exchange Online, OneDrive, Teams, SharePoint Online

Preskúmajte funkcie riešenia ESET Cloud Office Security

Antispam
Tento základný komponent s vylepšeným oceňovaným jadrom a výkonom filtruje všetok spam, takže e-mailové schránky používateľov nebudú obsahovať žiadne nevyžiadané alebo neželané správy.


Anti-Phishing
Bráni používateľom v prístupe na webové stránky, ktoré sú známe ako phishingové lokality. E-mailové správy môžu obsahovať odkazy na phishingové webové stránky. ESET Cloud Office Security takéto odkazy (URL) vyhľadáva v tele a predmete prichádzajúcej e-mailovej správy. Odkazy porovnáva s phishingovou databázou, ktorá sa neustále aktualizuje.


Automatická ochrana
Ak je táto možnosť zapnutá, správca má istotu, že noví používatelia nájomníka (tenant) služby Microsoft 365 budú automaticky chránení bez toho, aby ich musel po jednom pridávať do konzoly.


Architektúra s viacerými nájomníkmi
Pridávajte neobmedzený počet nájomníkov (tenants) a obsluhujte viacero firiem z jednej špecializovanej konzoly ESET Cloud Office Security.


Reporty
Reporty umožňujú správcom pohodlný prístup k najdôležitejším dátam. Sú dostupné vo formáte PDF alebo CSV a môžu byť generované pravidelne v naplánovanom čase alebo aj manuálne.


Reporty pre používateľov s možnosťou uvoľniť objekty z karantény
Správca môže zamestnancom poskytnúť prehľad o položkách v karanténe. Po presunutí e-mailu alebo iného objektu do karantény môžu zamestnanci dostať e-mail s informáciami o tom, čo bolo umiestnené do karantény a prečo. V prípade detekcie spamu môže koncový používateľ uvoľniť e-mail z karantény namiesto správcu.


Antimalvér
Kontroluje všetky prichádzajúce e-maily a prílohy, ako aj všetky nové a zmenené súbory. E-mailová schránka používateľa tak nebude obsahovať žiadny malvér a zabráni sa tým jeho šíreniu cez cloudové úložisko zdieľané na viacerých zariadeniach.


Pokročilá ochrana pred hrozbami
Proaktívna cloudová ochrana pred ransomvérom a doposiaľ neznámymi hrozbami. Využíva pokročilú adaptívnu kontrolu, špičkové strojové učenie, cloudový sandboxing a hĺbkovú analýzu aktivity.


Oznámenia
Oznámenia výrazne zlepšujú efektivitu správcov, keďže nemusia neustále kontrolovať riadiaci panel. Keď ESET Cloud Office Security zachytí novú potenciálne podozrivú aktivitu, môže správcom alebo používateľom okamžite odoslať e-mail s oznámením o hrozbe.


Správca karantény
Správca môže kontrolovať objekty v tejto časti úložiska a rozhodnúť o ich vymazaní alebo uvoľnení z karantény. Táto funkcia umožňuje jednoduchú správu e-mailov a súborov, ktoré naše bezpečnostné riešenie uložilo do karantény. Okrem toho si správca môže položky z karantény stiahnuť a preskúmať ich lokálne pomocou iných nástrojov.


Pravidlá
Komplexný systém pravidiel v rámci riešenia ESET umožňuje správcom manuálne definovať podmienky filtrovania e-mailov a akcie, ktoré sa majú s nimi vykonať.

Systémové požiadavky

Podporované prehliadače
Mozilla Firefox
Microsoft Edge
Google Chrome
Opera
Safari
Poznámka: Na dosiahnutie tej najlepšej skúsenosti pri používaní riešenia ESET Cloud Office Security odporúčame mať vždy najaktuálnejšiu verziu webového prehliadača.


Požiadavky na získanie ochrany pre službu Microsoft 365
Podporovaný plán predplatného služby Microsoft 365
Prístup správcu k službe Azure Active Directory (Azure AD)
Cloudové služby Azure – Exchange | OneDrive | SharePoint | Teams
Účet na portáli ESET Business Account alebo ESET MSP Administrator

ESET
ECOS-N2-C

Tabuľka dát

Záruka
0 Měsíc(ů)
Pre koho je licencia určená
Komerčné
Jazyk
Slovenský
Spôsob platby
Prenájom
Typ licencie
Online ESD
Perióda platby
2 roky