_Nový Avast Essential Business Security pre 1 PC na 36 měsíců


64,24 €
s DPH

53.53 € bez DPH


Pre koho je licencia určená:Komerčné; Jazyk:Český; Spôsob platby:Plná verzia; Perióda platby:3 roky; Typ licencie:Online ESD; Počet zariadení:1
Dostupnosť: nie je skladom Kód: dsp.1.36m


  • Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát. Používame najnovšie technológie zabezpečenia obchodu, platieb a ochrany Vašich dát.
  • Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! 
To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie. Tovar pochádza LEN od oficiálnych SK distribútorov! To je zárukou lokalizácie a bezproblémovej reklamácie.
  • Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona. Garantujeme možnosť vrátenia tovaru nad rámec zákona.

Základné zabezpečenie podniku

Základné zabezpečenie pre firemné zariadenia, ktoré chráni pred vírusmi, phishingom, ransomvérom a pokročilými kybernetickými útokmi.

Základná online ochrana, bez ktorej sa nezaobídete

Zabezpečíme zariadenia a údaje vašich zamestnancov bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú a čo robia online.

">OCHRANA PROTI VZNIKUNÁPADU

Nepretržité zabezpečenie vašich zariadení

Ocenený antivírusový program Avast pre firmy vám poskytne pokoj na duši, je nabitý funkciami a nebude vás spomaľovať.

Ochrana na každom zariadení
Získajte nepretržité zabezpečenie, ktoré chráni vaše zariadenia pred vírusmi, spywarom, phishingom, ransomwarom a inými kybernetickými útokmi.
Ochrana pred infikovanými súbormi a e-mailami
Náš súborový štít testuje otvorené a prevzaté súbory na prítomnosť škodlivého softvéru. Naša ochrana e-mailov kontroluje prichádzajúce a odchádzajúce e-maily na prítomnosť škodlivého softvéru.
Ochrana pred nebezpečnými webovými lokalitami
Blokuje nezabezpečené stránky, ktoré sa môžu pokúsiť infikovať zariadenia, aby vaši zamestnanci mohli bezpečne prechádzať web.
">OCHRANA DÁT

Bezpečnosť údajov spoločnosti a zákazníkov

Ak nemáte správnu ochranu, môže to vašu firmu stáť čas a peniaze a spôsobiť stratu citlivých informácií. Avast chráni vaše obchodné údaje a údaje zákazníkov pred kybernetickými zločincami.

Zabráňte hackerom v prístupe k vašim údajom
Útoky na vzdialený prístup sú na vzostupe. Zabráňte hackerom prevziať kontrolu nad počítačmi zamestnancov, aby nemohli nainštalovať škodlivý softvér alebo zablokovať súbory pomocou ransomvéru.
Ochrana pred stratou údajov
Naša brána firewall spolu s nástrojmi na kontrolu siete dokáže zablokovať útoky hackerov a zabrániť úniku citlivých údajov z vášho počítača. Monitoruje všetku sieťovú prevádzku medzi počítačmi zamestnancov a vonkajším svetom a chráni vašu firmu pred neoprávnenou komunikáciou a vniknutím.
Zlepšená ochrana údajov
Náš behaviorálny štít chráni pred doteraz neznámymi hrozbami, škodlivými programami a odpočúvaním hesiel alebo prihlasovacích údajov k bankovým účtom. Môžete si byť istí, že vaše osobné, firemné a zákaznícke údaje budú chránené pred útokmi ransomvéru.
ZADNÁSPRÁVA

Jednoduchá správa zariadenia odkiaľkoľvek

S rastom vašej firmy rastú aj vaše potreby v oblasti zabezpečenia. Avast vám umožňuje jednoducho spravovať všetky zariadenia a bezpečnostné služby z jedného miesta - kedykoľvek a kdekoľvek.

Online platforma na správu
Na jednom mieste môžete jednoducho nastaviť a nainštalovať ochranu, monitorovať zariadenia, spravovať predplatné a mnoho ďalšieho.
Správa zariadení
Z praktického ovládacieho panela môžete jednoducho spravovať ľubovoľný počet zariadení. Skontrolujte stav zariadenia a pravidlá, vykonajte rýchle akcie, zapnite alebo vypnite bezpečnostné služby a mnoho ďalšieho.
Upozornenia a oznámenia
Dostávajte okamžité e-mailové upozornenia o stave zariadenia, aby ste mohli rýchlo konať. Prispôsobte si upozornenia tak, aby ste dostávali len to, čo potrebujete vedieť.
Komplexné správy
Rýchle vytváranie a plánovanie správ na sledovanie stavu všetkých zariadení.

Systémové požiadavky

Potrebujete iba počítač so systémom Windows 7 (Service Pack 1), 8, 8.1 alebo 10 (Pro, Education, Enterprise, CB, CBB, LTSB) alebo macOS 10.9 (Mavericks alebo novší) a aspoň 500 MB voľného miesta na disku. Automatické sťahovanie aktualizácií zabezpečenia si vyžaduje pripojenie k internetu.

Podporujeme aj Windows Server (64-bitová verzia) 2019 (okrem Server Core Edition), 2016, 2012, 2008 R2 (najnovší Service Pack), Microsoft Exchange Server (64-bitová verzia) 2019, 2016, 2013, 2010 (Service Pack 2), Microsoft SharePoint Services 3.0 a Microsoft SharePoint Server 2010 alebo novší.

.
AVAST
dsp.1.36m

Tabuľka dát

Záruka
0 Měsíc(ů)
Pre koho je licencia určená
Komerčné
Jazyk
Český
Spôsob platby
Plná verzia
Typ licencie
Online ESD
Perióda platby
3 roky
Počet zariadení
1