Zavolajte nám: 052 482 22 51, 0908 644 320

Košík

Žiadne produkty

0,00 € Doprava
0,00 € Daň
0,00 € Spolu

Ceny sú s DPH

Pokladňa

X-Box 360 hardware

Microsoft XBOX 360 LIVE Gold karta 12 mesiacov
52M-00103

Microsoft XBOX 360 LIVE Gold karta 12 mesiacov

Využite tie najlepšie služby, ktoré vám prináša zlaté členstvo. Na webe Xbox LIVE Marketplace si možete stiahnúť veľké množstvo hier na skúšku pred zakúpením, možete si kúpiť herné doplnky, nové skladby, herné posta...

Detaily...

55,59 € s DPH

52M-00103

MICROSOFT

Dostupnosť: ÁNO, skladom.

Microsoft XBOX 360 LIVE Gold karta 12 mesiacov
52M-00103

Využite tie najlepšie služby, ktoré vám prináša zlaté členstvo. Na webe Xbox LIVE Marketplace si možete stiahnúť veľké množstvo hier na skúšku pred zakúpením, možete si kúpiť herné doplnky, nové skladby, herné postavy a úrovne, ktoré prinesú dalšie oživenie do vašich obľubených hier. Možnosť hrať online hry s viac ako 25 miliónonov hráčov. Pozor ako krajinu registrácie treba vybrat Českú republiku!!!
Xbox LIVE, ktorej členská základňa dosahuje momentálne 25 miliónov hráčov a ďalší stále pribúdajú, je najrozšírenejšou online hernou službou na svete. Prostredníctvom Xbox LIVE môžete hrať obľúbené hry v režime pre viac hráčov, zaznamenávať svoje skóre a sťahovať najnovšie tituly z edícií Xbox LIVE Arcade a Games on Demand z pohodlia obývačky. Stiahnutím najnovších herných doplnkov, napr balíčkov máp, úrovní, postáv a skladieb, môžete umocniť a predĺžiť herné zážitky. Služba Xbox LIVE a senzor Kinect pre Xbox 360 vám na konci roka otvoria bránu do nového sveta hier, zábavy a priateľov. Ak už máte účet služby LIVE zaregistrovaný v inej krajine, budete môcť vykonať jeho migráciu a pripojiť ho k oficiálnej sieti LIVE v Česku. Pri migrácii účtu služby LIVE budú zachované: váš profil (Profile), skóre hráča (Gamerscore), výsledky (Aachievements), počet bodov (Points Balance) a zostávajúca doba predplatného (Subscription time Remaining). Samozrejme neprídete ani o žiadny prevzatý obsah, ako sú napríklad avatary, hry z edície Xbox LIVE Arcade alebo skladby.